Pages

29 Ağustos 2012

6 bayram şekerlerimi almamış sınız????


bayram geçti.ben bloggerlarımın, izleyicilerimin şekerlerini unuttum!ayyy oooof!ozaman bu görseller hepimize gelsiiiiiiiiiiin☺☺☺

yummyyyy♥♥♥

pamuk şeker makinasııııı!ah olamaz!


eskiden "macuncu amcalar" vardı.böle rengarenk ama hepsinin tadı aynı sora üstüne limon sıkılırdı.sapşal salak yalarsın sora da hiç bir zaman bitiremezsin çöpe gider kalanı.anneden de yersin azarı "çooocum yeme diorum pis şeyleri" var mı bunlardan a dostlar gören duyan bilen varsa bi haber etsin.
geçmiş bayramınız nasıl geçti siz ondan haber verin.herkes klişeleri yaptı kutladı bende şimdi sonuçları öğreniyim???benim ki miii? ıııh söylemem☺♥;)

0 Noetik Bilim

2 hafta ortadan yok olmak...kendini bulmak.buluşmak.

bu süreçte de noetik bilime merak sarmak.sebebi "Dan Brownn'un kayıp sembol" kitabıydı...

Aslında birçoğumuz bilmeden de olsa Noetik bilimi,sevdiğimiz adamı yada kadını çağırmak için kullanıyoruz ☺halbuki öyle büyük bir etki alanı varki...Kuantum fizikçilerinin de çalışma alanına girdiği için aslında çok da yabancısı değilizl.pekiii ben inanıyor muyum? dibine kadar evet!

kısaca noetik bilim: düşüncenin madde üzerindeki etkisini inceleyen bir bilim dalı.ayrıca bakınız:http://www.noetikbilim.com/

işin özü, düşüncelerimizi somutlaşabilen bir olgu haline getirebiliyoruz.
     peki  siz ne düşünüyorsunuz meraktayım canlar. kitabı okudunuz mu?

11 Ağustos 2012

21 EVLENİYORUUUUUUUM!

"uzun süredir karar vermeye çalışıyordum  sonunda karar verdim evleniyorum" diye başlayan bir post bulacağınızı sanıyorsanııııııııııııız hayır!=)

Türkçenin azizliğinden faydalanıp ufak bir cinlik yapıyım dedim=)

Geçenlerde ablamlarda yemekteyken abime hayalimdeki evi anlattım.bilmeyenler için söliyim abim dekorasyon işiyle ilgileniyor...söylediğim tek şey tavandan yerlere kadar uzanan pencerelere sahip ve neredeyse hiç eşyası olmayan "sakin" bir evdi.

biliyorum biliyoruuuum ofisten hallice diyceksiniz!ama mekanlara enerji veren insan ruhları diil midir???bu güzel teras bana kimi hatırlattı dersiniz? tabiki pamuk kalpli fıstık kuzum "giz'li teras"ın cici evini=)


    ah işte bunlara bayıldım!
   peki peki siz hangilerini beğendiniz??meraktayım?

   ozaman buda "cuma akşamı" şarkımız olsun mu?         sahi kim böyle güzel evlere sahip olup "ev"lenmek istemez ki??=)


4 Ağustos 2012

4 Nereye Gitsek Ne Yesek?

Ankara'da  çok sevdiğimiz ve tercih edilesi restaurantlardan biri de Fige restaurant.bizim aile için de oldukça özel  bi yeri var kendilerinin=)
Fige'yi en iyi ne tanımlar diye uzun uzun düşündüm...fakat tek bir başlık altında bir çok sıfatı  toplamayı bir türlü başaramadım=)


bir kere  öyle şirin bir bahçesi varki...çiçekler, yeşillikler ve arkada Atakulenin ışıklı manzarası...sofranıza gelen her tabak ise birbirinden leziz ...bütün bunların yanı sıra jazz club olma özelliği de var Fige'nin.cuma ve cumartesi akşamları yemeklerinizi keyifli bir canlı müzik eşliğinde yeme fırsatınız oluyor.ve gerçekten de şahane bir sesi var solistin=)


ee ozaman napıyoruuuz? iftarda, kutlamalarda aşk böceği romantik akşamlarda Fige'yi ziyaret ediyoruz=) pişman olursanız mesuliyet kabul etmiyorum=)çünkü gerçekten mükemmel bir mekan...

buda şarkım tamam mı?
görseller:www.fige.com.tr/